Sipariş ve Destek 0216 358 57 72
Hakkımızda

           Ma’at Gurme, yüzyıllardır damaklarda dolaşan enfes tatların, organik, taze ve sağlıklı gurme ürünlerinin Türkiye’nin dört bir yanındaki değerli müşterilerimize ulaştırıldığı bir e-ticaret sitesidir. 

           Genel merkezi İstanbul’da bulunan firmamız bünyesinde, gıda ürünlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Daha sağlıklı bir yaşam arzulayan, daha güvenilir gıdalar ile beslenmek isteyen ve özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların hormonlar kullanılmadan üretilmiş organik ürünlere ilgisi gün geçtikçe artmaktadır.

           Bu nedenle değerli müşterilerimize meşhur yöresel lezzetleri, klasmanında birinci sınıf, en köklü ürünleri kalite ve titizlikle sunmaktayız.

           Ma’at Gurme, kuruluşundan itibaren daha iyi kalite için sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti ilkelerini esas almıştır. Ürünlerin müşteriye ulaşıncaya kadarki tüm basamaklarda özveriyle çalışmaktadır ve her zaman tüketici sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

           Bu bağlamda ürünlerimizi sitemizden gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. 

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Fenerbahçe Mh. Dr. Faruk Ayanoğlu Cd. No : 1 Feneryolu - Kadıköy / İstanbul

0216 358 57 72
info@maatgurme.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.